Rok szkolny 2017/18

Tagi:

Zapisy trwają. Na chwilę obecną można dokonywać rezerwacji miejsca w grupie przez formularz kontaktowy, numer telefonu 886 515 416 bądź kontaktując się z nami drogą elektroniczną na adres mailowy: kontakt@justnow.pl

Pozwolenia SP 18

Tagi:

Prosimy Rodziców Dzieci z klas 1-3 w SP 18 o wpisanie do zeszytu ważnych spraw zgody na uczestnictwo Dziecka w zajęciach języka angielskiego. Zgoda powinna zawierać dni i godziny, w których Dziecko będzie uczestniczyło w kursie organizowanym przez Szkołę Językową Just Now.
Bez zgody Lektor nie będzie mógł zabrać Dziecka na lekcję.

Ilość wolnych miejsc w grupach w roku szkolnym 16/17

Tagi:

KLASA ILOŚĆ WOLNYCH MIEJSC
I AB brak miejsc
II AB brak miejsc
II B brak miejsc
II C 1 wolne miejsce
II D 1 wolne miejsce
III AB brak miejsc
III D 2 wolne miejsca
IV AC brak miejsc
V 3 wolne miejsca
VI brak miejsc

 

Ponownie odwołane zajęcia dla klas II w SP 18

Tagi:

W piątek tj. 14 marca zajęcia dodatkowego języka angielskiego zostają odwołane. Tak, jak już wcześniej informowaliśmy, w przypadku wszystkich odwołanych spotkań, jeżeli okaże się do końca maja, że zabraknie czasu na realizację zaplanowanych lekcji, będą one odrabiane w czerwcu. Terminy tych spotkań zostaną przekazane dzieciom w zeszytach ważnych spraw oraz przez naszą stronę internetową.

Zebrania z rodzicami.

Tagi:

Zapraszamy na indywidualne konsultacje w dniu 23 stycznia (czwartek) w sali nr 63, w godzinach:
17.30-19.30 (Justyna )
18.00- 19.30 (Małgosia)

W trakcie spotkania będzie można omówić postępy dziecka w nauce języka, jak również wyjaśnić ewentualne kwestie formalne dotyczące kursu.

Odwołane zajęcia w klasie IV

Tagi:

W dn. 13 grudnia (piątek) w związku z chorobą lektorki, zajęcia w klasie IV zostają odwołane. Jeśli do końca semestru nie uda się zrealizować zaplanowanej liczby godzin, lekcja zostanie odrobiona.

Odwołane zajęcia dla klasy I c

Tagi:

Dn. 15 listopada w związku z wycieczką, zajęcia w klasie I c zostają odwołane.

Ponownie odwołane zajęcia dla klas II w SP 18

Tagi:

W związku z wycieczką, w najbliższy piątek tj. 25 października, zajęcia dodatkowego języka angielskiego zostają odwołane. Lekcja będzie odrobiona, o terminie poinformujemy na stronie internetowej oraz poprzez zeszyt ważnych spraw.

Odwołane zajęcia dla klas II

Tagi:

Jutro tj. 18 października w związku z wyjściem do biblioteki, zajęcia w klasie II, o godzinie 8.50 zostają odwołane. Jeśli do końca roku nie uda się zrealizować wykupionej przez Rodziców liczby godzin, lekcja zostanie odrobiona w ustalonym wcześniej terminie.

Zaczynamy naukę!

Tagi:

7 października odbyły się pierwsze zajęcia. Uczniowie z klasy V b i V c  o godzinie 8.00 (niektórzy czekali pod salą już od 7.30:) zainaugurowali rok szkolny 2013/2014. 

Czwartoklasiści dali wyraz swej radości z powodu rozpoczecia zajęć języka angielskiego, pisząc i rysując na tablicy. Welcome back to school! Brawa dla obydwu grup! Zapraszamy wkrótce do galerii.

 

Ostatnie wolne miejsca w grupach!!!

We wrześniu, w trakcie zebrań z rodzicami odbyły się zapisy do grup językowych. Dziękujemy za zainteresowanie. Jednocześnie informujemy, że pozostały pojedyncze, wolne miejsca w grupach.  Zachęcamy do skorzystania z pierwszych dwóch bezpłatych lekcji próbnych.

 

KLASA ILOŚĆ WOLNYCH MIEJSC
I Brak wolnych miejsc. Zapisy na listę rezerwową.
II Brak wolnych miejsc. Zapisy na listę rezerwową.
III Brak wolnych miejsc. Zapisy na listę rezerwową.
IV Brak wolnych miejsc. Zapisy na listę rezerwową.
V 2