Nasi lektorzy

 

Justyna Szałapska- właściciel Just Now, lektor

Ukończyłam pedagogikę ogólną oraz filologię angielską na specjalności nauczycielskiej. Uczeniem języka angielskiego zajmuję się od ponad dwunastu lat.
Z pasją tworzę programy autorskie, szukając sposobów na ciekawe zajęcia. Staram się przekonać swoich uczniów, że metodą nauki nie musi być tylko wertowanie podręcznika.
W swojej pracy uwielbiam to, że daje mi ona każdego dnia okazję do uśmiechu.

 

Switłana Wowk- Lektor

Nauczanie języka angielskiego jest moją pasją. Jestem lektorką z ponad 6-letnim doświadczeniem. Uczę z zaangażowaniem, zawsze w przyjaznej atmosferze, jednocześnie wymagam od uczniów regularnej nauki. Zawsze służę pomocą czy konsultacją językową. Chcę aby ucząc się ze mną Uczniowie wynosili  tak dużo jak to tylko możliwe. Jestem też po to aby motywować i wspierać.

Katarzyna Migut- Lektor

Z uśmiechem uczę podstaw języka angielskiego, którym moi Studenci z powodzeniem posługują się w różnych sytuacjach w czasie urlopu, pobytu u rodziny i znajomych oraz w rozmowach z obcokrajowcami.

 

 

 

 

 

Anna Paśnik- Lektor

Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego, a przekazywanie wiedzy jest moją pasją. Na zajęciach stosuję szeroki "wachlarz" pomocy dydaktycznych. Mój entuzjazm oraz głębokie zaangażowanie sprawiają, że uczniowie z przyjemnością i efektywnie przyswajają wiedzę. Potrafię stworzyć bajkowy klimat dla najmłodszych dzieci, jak i zainteresować nietuzinkowym tokiem lekcji starsze dzieci oraz młodzież. 

Karolina Wróbel- Lektor 

Jestem magistrem anglistyki oraz hispanistyki ze specjalizacją nauczycielską. Studia ukończyłam na Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu i z powodzeniem uczę zarówno dzieci jak i dorosłych. Nauka języka angielskiego daje mi wiele satysfakcji i radości ponieważ każdy dzień stawia przede mną nowe, pasjonujące wyzwania. 

Katarzyna Mazur- Lektor

Z wykształcenia jestem filologiem, a o byciu nauczycielem marzyłam już od dziecka ( właściwie to od urodzenia, gdyż urodziłam się w Dzień Nauczyciela, czyli 14 października :) Nauczanie języka angielskiego to zajęcie, które daje mi wiele radości, gdyż łączy moją pasję z pracą zawodową. Uwielbiam wykorzystywać nowoczesne techologie w nauce języka, dzięki czemu mogę przekazać moim uczniom, że nauka może być naprawdę przyjemna i fascynująca. W swojej pracy wykorzystuję zasady neurodydaktyki, czyli uczę tak aby nasz mózg był "zadowolony" i absorbował wiedzę w jak najbardziej przyjazny mu sposób. 

Oksana Zarichna- Lektor

Sukces każdej lekcji polega na tym, żeby każde Dziecko czuło się komfortowo i uczyło się z uśmiechem na twarzy. Jestem nauczycielem, który stara się uczynić lekcje wlaśnie takimi. Chcę, aby zajęcia przynosiły radość oraz  dawały wiedzę, dlatego wykorzystuje różnorodne oraz dopasowane do wieku i możliwości Dzieci, metody w nauce języka.
Jestem bardzo twórczą osobą, uwielbiam tworzyć projekty edukacyjne. Zachęcam Dzieci do tworzenia, gdyż praca nad projektem buduje wiedzę oraz przynosi radość i podnosi pewność siebie.